Produkte > TDK > B32522C3105J189
B32522C3105J189
B32522C3105J189 TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C3105J189 TDK
Description: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C3105J189 B32522C3105J189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 250volts 5%
auf Bestellung 1813 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32522C3105J189 B32522C3105J189 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 250volts 5%
auf Bestellung 444 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B32522C3105J189 B32522C3105J189 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 1063 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
B32522C3105J189 B32522C3105J189 Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 160VAC; 250VDC; 15mm; ±5%; 18x14.5x8.5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 1µF
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 18x14.5x8.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Terminal pitch: 15mm