Produkte > TDK > B32522C3105J289
B32522C3105J289
B32522C3105J289 TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C3105J289 TDK
Description: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote B32522C3105J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C3105J289 B32522C3105J289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
B32522C3105J289 B32522C3105J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 250volts 5%
B32522C3105J289 B32522C3105J289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 250volts 5%