Produkte > TDK ELECTRONICS > B32522C3155K000
B32522C3155K000
B32522C3155K000 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 1.5uF 250V PET 10%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 1933 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 140
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C3155K000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C3155K000 B32522C3155K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.5uF 250volts 10%
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32522C3155K000 B32522C3155K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)