Produkte > TDK ELECTRONICS > B32522C3474K
B32522C3474K
B32522C3474K TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 18 X 6 X 11mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 941 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 280
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C3474K TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 470nF; 160VAC; 250VDC; 15mm; ±10%; 18x11x6mm, Operating voltage: 160V AC; 250V DC, Type of capacitor: polyester, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 0.47µF, Lead length: 6mm, Body dimensions: 18x11x6mm, Terminal pitch: 15mm, Climate class: IEC 60068-1, Tolerance: ±10%, Manufacturer series: MKT.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C3474K B32522C3474K Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 470nF; 160VAC; 250VDC; 15mm; ±10%; 18x11x6mm
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Type of capacitor: polyester
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.47µF
Lead length: 6mm
Body dimensions: 18x11x6mm
Terminal pitch: 15mm
Climate class: IEC 60068-1
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: MKT
auf Bestellung 501 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
B32522C3474K B32522C3474K Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 18 X 6 X 11mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk