Produkte > TDK ELECTRONICS > B32522C6224J
B32522C6224J
B32522C6224J TDK ELECTRONICS
mkt_b32520_29.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.22uF 400V PET 5%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Bulk
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 287
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C6224J TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C6224J B32522C6224J Hersteller : TDK ELECTRONICS mkt_b32520_29.pdf Cap Film 0.22uF 400V PET 5%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Bulk
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 211
B32522C6224J B32522C6224J Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.22uF 400volts 5%
Mindestbestellmenge: 3
B32522C6224J B32522C6224J Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Mindestbestellmenge: 13