Produkte > TDK > B32522N6224J000
B32522N6224J000
  • B32522N6224J000
  • B32522N6224J000
B32522N6224J000 TDK
B32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 0.22uF; 200VAC; 450VDC; 15mm; ±5%; 18x11x6mm
Mounting: THT
Operating voltage: 200V AC; 450V DC
Type of capacitor: polyester
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.22µF
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 18x11x6mm
Tolerance: ±5%
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522N6224J000 TDK
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522N6224J000 B32522N6224J000 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
auf Bestellung 20111 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
B32522N6224J000 B32522N6224J000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.22uF 450volts 5%