Produkte > TDK ELECTRONICS > B32522Q8104J189
B32522Q8104J189
B32522Q8104J189 TDK ELECTRONICS
mkt_b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.1uF 630V PET 5% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522Q8104J189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote B32522Q8104J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522Q8104J189 B32522Q8104J189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkt_b32520_529.pdf Cap Film 0.1uF 630V PET 5% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
B32522Q8104J189 B32522Q8104J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.1 µF
B32522Q8104J189 B32522Q8104J189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 630VDC 5% LS 15mm