Produkte > EPCOS > B32523Q3155K289
B32523Q3155K289
B32523Q3155K289 EPCOS
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 1.5uF 250V PET 10%( 26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 1160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 580
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q3155K289 EPCOS
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q3155K289 B32523Q3155K289 Hersteller : EPCOS b32520_529.pdf Cap Film 1.5uF 250V PET 10%( 26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 1160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 580
B32523Q3155K289 B32523Q3155K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
auf Bestellung 528 Stücke:
Mindestbestellmenge: 132
B32523Q3155K289 B32523Q3155K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.5uF 250volts 10%
auf Bestellung 419 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 1.5 µF