Produkte > TDK > B32523Q3225K189
B32523Q3225K189
B32523Q3225K189 TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q3225K189 TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q3225K189 B32523Q3225K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 2.2uF 250volts 10%
auf Bestellung 333 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32523Q3225K189 B32523Q3225K189 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 681 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
B32523Q3225K189 B32523Q3225K189 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 2.2uF 250V PET 10%( 26.5 X 10.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Capacitor: polyester; 2.2uF; 160VAC; 250VDC; 22.5mm; ±10%; THT
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Terminal pitch: 22.5mm
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 26.5x16.5x10.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C