Produkte > EPCOS > B32523Q6474K289
B32523Q6474K289
B32523Q6474K289 EPCOS
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.47uF 400V PET 10%( 26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q6474K289 EPCOS
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote B32523Q6474K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q6474K289 B32523Q6474K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32523Q6474K289 B32523Q6474K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.47uF 400volts 10%