Produkte > EPCOS > B32523Q6684M189
B32523Q6684M189
B32523Q6684M189 EPCOS
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.68uF 400V PET 20%( 26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q6684M189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 400VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote B32523Q6684M189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q6684M189 B32523Q6684M189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 20% 400VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32523Q6684M189 B32523Q6684M189 Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529-1526522.pdf Film Capacitors 0.68uF 400VDC 20% LS 22.5mm