Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32523Q8104J000
B32523Q8104J000
B32523Q8104J000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q8104J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32523Q8104J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q8104J000 B32523Q8104J000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 630volts 5%