Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32524Q1336J000
B32524Q1336J000
B32524Q1336J000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 33UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm)
Capacitance: 33 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32524Q1336J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 33UF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm), Capacitance: 33 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm).
Weitere Produktangebote B32524Q1336J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32524Q1336J000 B32524Q1336J000 Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529-597728.pdf Film Capacitors 33uF 100volts 5%