B32524Q6225K
B32524Q6225K EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32524Q6225K EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32524Q6225K B32524Q6225K Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 2.2uF 400volts 10%
auf Bestellung 1503 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32524Q6225K B32524Q6225K Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 2.2uF 400volts 10%