B32524Q6475K
B32524Q6475K EPCOS - TDK Electronics
B32524Q6475K_DS.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
auf Bestellung 495 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32524Q6475K EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32524Q6475K B32524Q6475K Hersteller : EPCOS / TDK B32524Q6475K_DS.pdf Film Capacitors 4.7uF 400volts 10%
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32524Q6475K B32524Q6475K Hersteller : TDK B32524Q6475K_DS.pdf Film Capacitors 4.7uF 400volts 10%