Produkte > TDK > B32524Q8105K000
B32524Q8105K000
B32524Q8105K000 TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)
auf Bestellung 755 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32524Q8105K000 TDK
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm).
Weitere Produktangebote B32524Q8105K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32524Q8105K000 B32524Q8105K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 630volts 10%