Produkte > TDK ELECTRONICS > B32524Q8334K000
B32524Q8334K000
B32524Q8334K000 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.33uF 630V PET 10%( 31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 320
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32524Q8334K000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32524Q8334K000 B32524Q8334K000 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.33uF 630V PET 10%( 31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 320
auf Bestellung 261 Stücke:
Mindestbestellmenge: 104
B32524Q8334K000 B32524Q8334K000 Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 0.33uF; 220VAC; 630VDC; 27.5mm; ±10%; THT
Mounting: THT
Type of capacitor: polyester
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.33µF
Body dimensions: 31.5x21x11mm
Terminal pitch: 27.5mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 220V AC; 630V DC
auf Bestellung 209 Stücke:
Mindestbestellmenge: 46
B32524Q8334K000 B32524Q8334K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.33uF 630volts 10%
auf Bestellung 1286 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B32524Q8334K000 B32524Q8334K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)