Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C0102K289
B32529C0102K289
B32529C0102K289 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1000PF 10% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
auf Bestellung 108800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0102K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1000PF 10% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0102K289 B32529C0102K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.001uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 1533 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1213
B32529C0102K289 B32529C0102K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1000PF 10% 63VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 770 Stücke:
Mindestbestellmenge: 42
B32529C0102K289 B32529C0102K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.001uF 63volts 10%
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 145 Stücke:
B32529C0102K289 B32529C0102K289 Hersteller : EPCOS 3673887.pdf Description: EPCOS - B32529C0102K289 - CAPACITOR POLYESTER FILM, 1000PF, 63V, 1
tariffCode: 85322500
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
hazardous: false
Bauform - Kondensator: -
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)