Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C0105J289
B32529C0105J289
B32529C0105J289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 1uF 63V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Ammo Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 10800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0105J289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0105J289 B32529C0105J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm)
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
B32529C0105J289 B32529C0105J289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 1uF 63V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Ammo Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 831 Stücke:
Mindestbestellmenge: 250
B32529C0105J289 B32529C0105J289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 40VAC; 63VDC; 5mm; ±5%; 7.3x9.5x4.5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 40V AC; 63V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...125°C
Body dimensions: 7.3x9.5x4.5mm
Kind of package: Ammo Pack
Terminal pitch: 5mm
Mindestbestellmenge: 100
B32529C0105J289 B32529C0105J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 63volts 5%
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 841 Stücke:
Mindestbestellmenge: 17
B32529C0105J289 B32529C0105J289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 63volts 5%