Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C0123K289
B32529C0123K289
B32529C0123K289 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 0.012 µF
auf Bestellung 9600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0123K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Capacitance: 0.012 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0123K289 B32529C0123K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.012uF 63volts 10%
auf Bestellung 17660 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
B32529C0123K289 B32529C0123K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 0.012 µF
Mindestbestellmenge: 42
B32529C0123K289 B32529C0123K289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.012uF 63volts 10%