Produkte > TDK CORPORATION > B32529C0184J289
B32529C0184J289
B32529C0184J289 TDK Corporation
B32529C0184J289_DS.pdf
Hersteller: TDK Corporation
Description: CAP FILM 0.18UF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0184J289 TDK Corporation
Description: CAP FILM 0.18UF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Part Status: Active, Capacitance: 0.18 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0184J289 B32529C0184J289 Hersteller : EPCOS / TDK B32529C0184J289_DS.pdf Film Capacitors 0.18uF 63volts 5%
auf Bestellung 16341 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
B32529C0184J289 B32529C0184J289 Hersteller : TDK Corporation B32529C0184J289_DS.pdf Description: CAP FILM 0.18UF 5% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
Mindestbestellmenge: 31
B32529C0184J289 B32529C0184J289 Hersteller : TDK B32529C0184J289_DS.pdf Film Capacitors 0.18uF 63volts 5%