Produkte > EPCOS > B32529C0224K189
B32529C0224K189
B32529C0224K189 EPCOS
b32520529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.22uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 33600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0224K189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0224K189 B32529C0224K189 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.22uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 33600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2800
B32529C0224K189 B32529C0224K189 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
B32529C0224K189 B32529C0224K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.22uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Mindestbestellmenge: 932
Mindestbestellmenge: 662
B32529C0224K189 B32529C0224K189 Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 0.22uF; 40VAC; 63VDC; 5mm; ±10%; THT
Terminal pitch: 5mm
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: polyester
Mounting: THT
Capacitance: 0.22µF
Body dimensions: 7.3x6.5x2.5mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 40V AC; 63V DC
Mindestbestellmenge: 200
B32529C0224K189 B32529C0224K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.22uF 63volts 10%
Mindestbestellmenge: 6
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 0.22 µF
Mindestbestellmenge: 32
B32529C0224K189 Hersteller : Epcos/TDK B32520_529_TDK.pdf Конденсатор плівковий перешкодозавадний вивідний, С = 220 нФ, Uном(DC), В = 63, Uном(АС), В = 40, Точн, % = 10, Rm, мм = 5, Габ. розм, мм = 7,2 х 2,5 х 6,5, Тексп, °С = -55...+125, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліестер, поліетилентерефталат металізовани