Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C0224K289
B32529C0224K289
B32529C0224K289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.22uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 19200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0224K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0224K289 B32529C0224K289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
auf Bestellung 6400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
B32529C0224K289 B32529C0224K289 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.22uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
B32529C0224K289 B32529C0224K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.22uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Mindestbestellmenge: 841
B32529C0224K289 B32529C0224K289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 220nF; 40VAC; 63VDC; 5mm; ±10%; 7.3x6.5x2.5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 0.22µF
Operating voltage: 40V AC; 63V DC
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 7.3x6.5x2.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Kind of package: Ammo Pack
Mindestbestellmenge: 200
B32529C0224K289 B32529C0224K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.22uF 63volts 10%
auf Bestellung 856 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Mindestbestellmenge: 32
B32529C0224K289 Hersteller : EPCOS 3673887.pdf Description: EPCOS - B32529C0224K289 - CAPACITOR POLYESTER FILM 0.22UF 63V 10%,