Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C0474K289
B32529C0474K289
B32529C0474K289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.47uF 63V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 39100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0474K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0474K289 B32529C0474K289 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.47uF 63V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive Ammo
auf Bestellung 18400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2300
B32529C0474K289 B32529C0474K289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm)
auf Bestellung 782 Stücke:
Mindestbestellmenge: 421
B32529C0474K289 B32529C0474K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.47uF 63V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
B32529C0474K289 B32529C0474K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.47uF 63volts 10%
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF