Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C1274J289
B32529C1274J289
B32529C1274J289 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.27UF 5% RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Part Status: Active
Capacitance: 0.27 µF
auf Bestellung 6900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C1274J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.27UF 5% RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Part Status: Active, Capacitance: 0.27 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C1274J289 B32529C1274J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.27UF 5% RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Part Status: Active
Capacitance: 0.27 µF
auf Bestellung 1747 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
B32529C1274J289 B32529C1274J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.27uF 100VDC 5% LS 5mm