Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C1684K189
B32529C1684K189
B32529C1684K189 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.68uF 100V PET 10%( 7.5 X 6 X 10.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C1684K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32529C1684K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C1684K189 B32529C1684K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32529C1684K189 B32529C1684K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.68uF 100volt 10%