Produkte > EPCOS > B32529C3104J189
B32529C3104J189
B32529C3104J189 EPCOS
b32520529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C3104J189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C3104J189 B32529C3104J189 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
B32529C3104J189 B32529C3104J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 24
B32529C3104J189 B32529C3104J189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 250volts 5%