Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C3104K189
B32529C3104K189
B32529C3104K189 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.1uF 250V PET 10%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C3104K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C3104K189 B32529C3104K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.1uF 250V PET 10%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
B32529C3104K189 B32529C3104K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm)
Description: Capacitor: polyester; 100nF; 160VAC; 250VDC; 5mm; ±10%; THT; reel
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Capacitance: 0.1µF
Mounting: THT
Body dimensions: 7.3x9.5x4.5mm
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
Operating temperature: -55...125°C
Kind of package: reel
Type of capacitor: polyester
auf Bestellung 577 Stücke:
Mindestbestellmenge: 162
B32529C3104K189 B32529C3104K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 250volts 10%
Mindestbestellmenge: 6
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 23
Produkt ist nicht verfügbar