Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C3154J189
B32529C3154J189
B32529C3154J189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C3154J189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote B32529C3154J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C3154J189 B32529C3154J189 Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529-597728.pdf Film Capacitors 0.15uF 250volts 5%