Produkte > EPCOS > B32529C3473J189
B32529C3473J189
B32529C3473J189 EPCOS
b32520529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 400000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C3473J189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C3473J189 B32529C3473J189 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.047uF 250V PET 5%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 400000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
B32529C3473J189 B32529C3473J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm)
B32529C3473J189 B32529C3473J189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.047uF 250volts 5%
Mindestbestellmenge: 4
B32529C3473J189 B32529C3473J189 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.047uF 250volts 5%
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 0.047 µF