Produkte > EPCOS > B32529C3473K289
B32529C3473K289
B32529C3473K289 EPCOS
b32520529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.047uF 250V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 335800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C3473K289 EPCOS
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C3473K289 B32529C3473K289 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.047uF 250V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 335800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2300
B32529C3473K289 B32529C3473K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm)
B32529C3473K289 B32529C3473K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.047uF 250volts 10%
Mindestbestellmenge: 5
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Mindestbestellmenge: 25
Produkt ist nicht verfügbar
B32529C3473K289 B32529C3473K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.047uF 250V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo