Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C6102K289
B32529C6102K289
B32529C6102K289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C6102K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C6102K289 B32529C6102K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
auf Bestellung 64000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
B32529C6102K289 B32529C6102K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
B32529C6102K289 B32529C6102K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive Ammo
Mindestbestellmenge: 740
B32529C6102K289 B32529C6102K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.001uF 400volts 10%
auf Bestellung 155 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 16 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar