Produkte > EPCOS / TDK > B32529C6103J
B32529C6103J
B32529C6103J EPCOS / TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.01uF 400volts 5%
auf Bestellung 12293 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C6103J EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C6103J B32529C6103J Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)