Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C8103K289
B32529C8103K289
B32529C8103K289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.01uF 630V PET 10%( 7.5 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C8103K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C8103K289 B32529C8103K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.01uF 630V PET 10%( 7.5 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
B32529C8103K289 B32529C8103K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
Mindestbestellmenge: 421
B32529C8103K289 B32529C8103K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.01uF 630volts 10%
Mindestbestellmenge: 6
B32529C8103K289 B32529C8103K289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 10nF; 400VAC; 630VDC; 5mm; ±10%; 5x10x7.5mm
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 10nF
Leads dimensions: Ø0.5x6mm
Terminal pitch: 5mm
Body dimensions: 5x10x7.5mm
Operating voltage: 400V AC; 630V DC
Climate class: 55/125/56; IEC 60068-1
Conform to the norm: AEC-Q200
auf Bestellung 635 Stücke:
Mindestbestellmenge: 120
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 32 Stücke:
Mindestbestellmenge: 20