Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C8332J289
B32529C8332J289
B32529C8332J289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.0033uF 630V PET 5%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C8332J289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm).
Weitere Produktangebote B32529C8332J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C8332J289 B32529C8332J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32529C8332J289 B32529C8332J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.0033uF 630volts 5%