Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529C8472K189
B32529C8472K189
B32529C8472K189 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.0047uF 630V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C8472K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C8472K189 B32529C8472K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.0047uF 630V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
B32529C8472K189 B32529C8472K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.0047uF 630V PET 10%( 7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive T/R
Mindestbestellmenge: 350
B32529C8472K189 B32529C8472K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.0047uF 630volt 10%
Mindestbestellmenge: 6
Mindestbestellmenge: 219
B32529C8472K189 B32529C8472K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Mindestbestellmenge: 23
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF