Produkte > TDK > B32529D0225K289
B32529D0225K289
B32529D0225K289 TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
auf Bestellung 33000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529D0225K289 TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529D0225K289 B32529D0225K289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 206 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
B32529D0225K289 B32529D0225K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 2.2uF 63volts 10%