Produkte > TDK ELECTRONICS > B32529D1105J189
B32529D1105J189
B32529D1105J189 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 1uF 100V PET 5%( 7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 8800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529D1105J189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529D1105J189 B32529D1105J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
B32529D1105J189 B32529D1105J189 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 1uF 100V PET 5%( 7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Mindestbestellmenge: 10
B32529D1105J189 B32529D1105J189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 100volts 5%