Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529D1105J289
B32529D1105J289
B32529D1105J289 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529D1105J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529D1105J289 B32529D1105J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 100volts 5%
auf Bestellung 8998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32529D1105J289 B32529D1105J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 195 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
B32529D1105J289 B32529D1105J289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 1uF 100V PET 5%( 7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
B32529D1105J289 B32529D1105J289 Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 63VAC; 100VDC; 5mm; ±5%; 7.8x13x7.8mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...125°C
Body dimensions: 7.8x13x7.8mm
Terminal pitch: 5mm