Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529D5335K000
B32529D5335K000
B32529D5335K000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 50VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 32V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
auf Bestellung 2860 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529D5335K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 50VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 32V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm).
Weitere Produktangebote B32529D5335K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529D5335K000 B32529D5335K000 Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529-597728.pdf Film Capacitors 3.3uF 50V 10%