Produkte > EPCOS / TDK > B32529D6104J289
B32529D6104J289
B32529D6104J289 EPCOS / TDK
B32520_529-597728.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.1uF 400volts 5%
auf Bestellung 2721 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529D6104J289 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote B32529D6104J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529D6104J289 B32529D6104J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.1 µF