Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529D6104K189
B32529D6104K189
B32529D6104K189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529D6104K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote B32529D6104K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529D6104K189 B32529D6104K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 400volts 10%