Produkte > EPCOS / TDK > B32560J1105K
B32560J1105K
B32560J1105K EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 1.0uF 100volts 10%
auf Bestellung 1940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32560J1105K EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 1uF; 63VAC; 100VDC; 7.5mm; ±10%; 9x7x5.5mm, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 63V AC; 100V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: MKT, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Body dimensions: 9x7x5.5mm, Lead length: 5mm, Climate class: IEC 60068-1, Terminal pitch: 7.5mm.
Weitere Produktangebote B32560J1105K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32560J1105K B32560J1105K Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 63VAC; 100VDC; 7.5mm; ±10%; 9x7x5.5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: MKT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Body dimensions: 9x7x5.5mm
Lead length: 5mm
Climate class: IEC 60068-1
Terminal pitch: 7.5mm