Produkte > EPCOS / TDK > B32560J6332K000
B32560J6332K000
B32560J6332K000 EPCOS / TDK
MKT_B32560_564.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.0033uF 400V 10%
auf Bestellung 9990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32560J6332K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 3300PF 10% 400VDC 2DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm).
Weitere Produktangebote B32560J6332K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32560J6332K000 B32560J6332K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKT_B32560_564.pdf Description: CAP FILM 3300PF 10% 400VDC 2DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm)