Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32562H8224J000
B32562H8224J000
B32562H8224J000 EPCOS - TDK Electronics
MKT_B32560_564.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC 2DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 350V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.650" L x 0.362" W (16.50mm x 9.20mm)
auf Bestellung 1286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32562H8224J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC 2DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 350V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.650" L x 0.362" W (16.50mm x 9.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32562H8224J000 B32562H8224J000 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 0.22UF 5% 630V FILM CAP POLY UNCOAT
auf Bestellung 1357 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32562H8224J000 B32562H8224J000 Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 0.22UF 5% 630V FILM CAP POLY UNCOAT