Produkte > TDK ELECTRONICS > B32562H8474K000
B32562H8474K000
B32562H8474K000 TDK ELECTRONICS
mkt_b32560_564.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.47uF 630V PET 10% (16.5 X 13.5 X 16.3mm) Radial Stacked 15mm 125°C Bulk
auf Bestellung 360 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 360
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32562H8474K000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC 2DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 350V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.650" L x 0.531" W (16.50mm x 13.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32562H8474K000 B32562H8474K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 0.47UF 10% 630V FILM CAP MKT SILVER
auf Bestellung 427 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32562H8474K000 B32562H8474K000 Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 0.47UF 10% 630V FILM CAP MKT SILVER
auf Bestellung 312 Stücke:
B32562H8474K000 B32562H8474K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKT_B32560_564.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC 2DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 350V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.642" (16.30mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.650" L x 0.531" W (16.50mm x 13.50mm)