Produkte > EPCOS / TDK > B32562J1106K
B32562J1106K
B32562J1106K EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 10uF 100volts 10%
auf Bestellung 1003 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32562J1106K EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 10uF; 100VDC; 15mm; ±10%; MKT; THT; -55÷125°C, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 100V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: MKT, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 15mm, Lead length: 5mm, Climate class: IEC 60068-1.
Weitere Produktangebote B32562J1106K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32562J1106K B32562J1106K Hersteller : TDK ELECTRONICS b32564.pdf Cap Film 10uF 100V PET 10% (16.5 X 11.8 X 13mm) Radial 15mm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
B32562J1106K B32562J1106K Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 10uF; 100VDC; 15mm; ±10%; MKT; THT; -55÷125°C
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: MKT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 15mm
Lead length: 5mm