Produkte > TDK ELECTRONICS > B32562J1475K000
B32562J1475K000
B32562J1475K000 TDK ELECTRONICS
b32564.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 4.7uF 100V PET 10% (16.5 X 7.3 X 10.6mm) Radial 15mm 125°C Bulk
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32562J1475K000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC 2DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32562J1475K000 B32562J1475K000 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32564.pdf Cap Film 4.7uF 100V PET 10% (16.5 X 7.3 X 10.6mm) Radial 15mm 125°C Bulk
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
B32562J1475K000 B32562J1475K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKT_B32560_564.pdf Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC 2DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 µF
auf Bestellung 14771 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
B32562J1475K000 B32562J1475K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 4.7uF 100volts 10%