Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32562J6224K189
B32562J6224K189
B32562J6224K189 EPCOS - TDK Electronics
MKT_B32560_564.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.650" L x 0.185" W (16.50mm x 4.70mm)
auf Bestellung 3900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32562J6224K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.650" L x 0.185" W (16.50mm x 4.70mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32562J6224K189 B32562J6224K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKT_B32560_564.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 5142 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
B32562J6224K189 B32562J6224K189 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors FILM CAP MKT SILVER 0.22 F 10 400Vdc LS 15mm