Produkte > EPCOS / TDK > B32563J3225K000
B32563J3225K000
B32563J3225K000 EPCOS / TDK
MKT_B32560_564.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 2.2UF 10% 250V FILM CAP MKT SILVER
auf Bestellung 8115 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32563J3225K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC 2DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.945" L x 0.327" W (24.00mm x 8.30mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32563J3225K000 B32563J3225K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKT_B32560_564.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC 2DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.945" L x 0.327" W (24.00mm x 8.30mm)
auf Bestellung 2888 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
B32563J3225K000 B32563J3225K000 Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 2.2UF 10% 250V FILM CAP MKT SILVER